Językowa zerówka 2019/20

Zapraszamy uczniów obecnych klas siódmych  szkoły podstawowej do językowej zerówki! Zapisy do 7 czerwca 2019 r.

Formuła, którą proponujemy (tzw. zerówka językowa), zakłada intensywny program nauki języka obcego – francuskiego lub niemieckiego (do wyboru)  w systemie zajęć pozalekcyjnych realizowanych po południu w I LO. Uczestnictwo w zajęciach zapewni możliwość opanowania języka obcego na wysokim poziomie, a także umożliwi zainteresowanym uczniom kontynuację tego języka w grupie ponadoddziałowej w I LO i uzyskanie certyfikatu DSD II (niemiecki) lub DELF (francuski).

Zainteresowane osoby powinny wypełnić kartę zgłoszenia (Deklarację –dostępna  na stronie poniżej a także w Sekretariacie I LO), którą uczeń składa w I LO do dnia 7 czerwca 2019 r. Uczniowie, którzy pomyślnie przejdą  postępowanie kwalifikacyjne, zostaną poinformowani o szczegółach programu podczas spotkania informacyjnego, które odbędzie się przed zakończeniem roku szkolnego (17 czerwca). O godzinie  spotkania poinformujemy po zakończeniu procesu rekrutacji.

Pobierz deklarację uczestnictwa w zajęciach językowej zerówki

Deklaracja2019.pdf142.13 KB

Złota Szkoła