Językowa zerówka 2018/19

Zapraszamy uczniów klas II gimnazjum do językowej zerówki! Zapisy do 15 czerwca 2018 r.

Formuła, którą proponujemy (tzw. zerówka językowa), zakłada intensywny program nauki języka obcego – francuskiego lub niemieckiego (do wyboru)  w systemie zajęć pozalekcyjnych realizowanych po południu w I LO. Uczestnictwo w zajęciach zapewni możliwość opanowania języka obcego na wysokim poziomie, a także umożliwi zainteresowanym uczniom kontynuację tego języka w grupie ponadoddziałowej w I LO i uzyskanie certyfikatu DSD II (niemiecki) lub DELF (francuski).

Zainteresowane osoby powinny wypełnić kartę zgłoszenia (Deklarację –dostępna  na stronie poniżej a także w Sekretariacie I LO), którą uczeń składa w I LO do dnia 15 czerwca 2018 r. Uczniowie, którzy pomyślnie przejdą  postępowanie kwalifikacyjne, zostaną poinformowani o szczegółach programu podczas spotkania informacyjnego, które odbędzie się jeszcze w bieżącym roku szkolnym. O terminie spotkania poinformujemy po zakończeniu procesu rekrutacji.

Pobierz deklarację uczestnictwa w zajęciach językowej zerówki

Deklaracja2018.pdf290.15 KB

Zmiany w planie na piątek 25.05.2018r.

Kl I e grupa prof. Deski przychodzi na 3 lekcję
Kl II e grupa prof. Grabowskiej idzie do domu po 6 lekcji

Klasa II b jest na wycieczce.

Nauczyciele nieobecni : A.Deska, A.Grabowska,