WIELKI SUKCES NAUKOWY ABSOLWENTKI I LO

Zawsze cieszymy się, gdy nasi Absolwenci odnoszą sukcesy na swojej poszkolnej drodze rozwoju. Tym razem z ogromną radością przyjęliśmy informację o sukcesie Tamary Walczak (teraz już z drugim członem nazwiska: Walczak-Kozłowska, Absolwentka kl. III d z roku 2010). Tamara – psycholog, pracownik naukowo-badawczy Instytutu Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego – otrzymała właśnie prestiżowy grant w konkursie Preludium 16 Narodowego Centrum Nauki. Grant w wysokości blisko 160 000 zł jest najwyższą możliwą nagrodą, o jaką może ubiegać się młody naukowiec w Polsce.

Dzięki temu grantowi Tamara ma możliwość realizacji nowatorskiego, doktorskiego projektu badawczego w dziedzinie neuropsychologii rozwojowej.

Serdecznie – w imieniu społeczności Dubois – gratuluję sukcesu i życzę ważnych odkryć w kolejnych etapach pracy naukowej. Powodzenia!

Rafał Janus

Złota Szkoła