Wycieczka po Szwajcarii w ramach projektu TST

W ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjno-naukowego zorganizowanego i sponsorowanego przez Towarzystwo Szkół Twórczych z siedzibą w Warszawie, do którego należy Dubois, nasi uczniowie wzięli udział w wyjeździe do Szwajcarii. Uczestnictwo było jednocześnie formą narody za zdobyte przez uczniów osiągnięcia. Dwójka uczniów z klasy 2A: Konrad Brzózka i Mateusz Olszewski wraz z opiekunem, panem Jackiem Niezgodą, w dniach 27 listopada – 2 grudnia aktywnie podróżowali po Szwajcarii. Projekt dawał młodzieży szansę poznania niemieckojęzycznej i francuskojęzycznej części Szwajcarii, jak i zasmakowania prawdziwej nauki w ośrodku CERN pod Genewą. Trasa projektu wiodła przez przepiękne miasta i miasteczka otoczone zazwyczaj górami. Projekt realizowany był m.in. w Lucernie, Genewie i Zurychu.

Zdjęcia zobacz tutaj: flickr

Zmiany w planie na poniedziałek 18.06.2018r.

Kl I c grupa prof. Wołkowskiej na 4 lekcji ma okienko
Kl II c grupa prof. Wołkowskiej na 5 lekcji ma okienko
Kl I c na 7 lekcji ma okienko
Kl II e na 5 lekcji ma chemię zamiast 7 lekcji

Klasy I d i I e biorą udział w warsztatach i są nieobecne w szkole.

Nauczyciele nieobecni: J.Pulkowska, B.Gajdzica, J.Jasińska
E.Wołkowska