Wymiana ze szkołą partnerską z Vöhringen.

Od roku 1995 uczniowie naszego liceum mogą uczestniczyć w projekcie wymiany z Illertal Gymnasium Vöhringen. W ramach tej współpracy I LO gości od 12 do 20 czerwca grupę młodzieży wraz z nauczycielami z zaprzyjaźnionej szkoły. Gośćmi honorowymi tegorocznego spotkania są burmistrz Vöhringen Karl Janson i jego zastępca Rüdiger Kreisl. Obaj panowie spotkali się w auli szkoły z młodzieżą, a tematem rozmów były korzyści wynikające z tego typu współpracy. Nasi goście spotkali się również w koszalińskim ratuszu z władzami miasta.

Program wymiany przewiduje wiele atrakcji przygotowanych przez organizatorów, a także przez polskie rodziny przyjmujące niemieckich uczniów w swoich domach. Uczniowie z Vöhringen mają możliwość uczestnictwa w życiu szkoły i polskich rodzin.

Zmiany w planie na piątek 25.05.2018r.

Kl I e grupa prof. Deski przychodzi na 3 lekcję
Kl II e grupa prof. Grabowskiej idzie do domu po 6 lekcji

Klasa II b jest na wycieczce.

Nauczyciele nieobecni : A.Deska, A.Grabowska,