Gość z Lubeki

Przeszło 3 tygodnie temu naszą szkołę odwiedził gość z Lubeki. Był nim Pan Martin Herold, który przybył by poprowadzić dwugodzinne warsztaty z naszymi uczniami z klas pozerówkowych, które uczą się języka niemieckiego w grupach DSD. Tematyką zajęć był wpływ rozwoju techniki na język niemiecki. Uczniowie poznali wiele nowych słów, zwrotów i wyrazów często slangowych, które na stałe zagościły w mowie niemieckiej. Forma zajęć była bardzo ciekawa, gdyż każdy z uczniów mógł pracować z kolegami z innych grup, co nie zdarza się na co dzień. Pan Martin w dynamiczny i ciekawy sposób przedstawił „nowinki” językowe, a także zaskoczył nas którką wypowiedzią w języku polskim! Uczniowie byli bardzo zadowoleni z nowego doświadczenia. Liczymy, że Pan Herold odwiedzi nas ponownie!

Karolina Kossmann II M

JĘZYK FRANCUSKI

W dniach 19 - 21 luty zajęcia z języka francuskiego nie odbędą się. Pozostałe zajęcia odbywają się zgodnie z planem.

Zmiany w planie na czwartek 15.02.2018r.

Kl II d idzie do domu po 7 lekcji
Kl I f na 2 lekcji ma wychowanie do życia w rodzinie