Konferencja SDiM

W dniach  20-21 listopada br., uczniowie naszej szkoły, Michał Sikora z klasy IH, sprawujący funkcję posła XVII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży oraz Agata Jasiakiewicz z klasy IC, wzięli udział w obradach SDiM   w Parlamencie RP, które odbywały się w ramach konferencji ,,Wolontariat młodych”.
      Konferencja odbyła się dzięki staraniom Kancelarii Sejmu RP, a także Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej. Wzięło w niej udział prawie stu posłów SDiM,  szef Kancelarii Sejmu Lech Czapla, prezes CEO Jacek Strzemieczny, parlamentarzyści RP i przedstawiciele Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Terminy egzaminów poprawkowych

27.08. 2018, godz. 9.00  - matematyka, język polski, język francuski
28.08.2018, godz. 9.00 - język polski (dla uczniów klasy III, którzy zdają egzamin z matematyki 27 sierpnia), historia, język angielski

Szczegółowy harmonogram egzaminów jest dostępny w sekretariacie.

Słonecznych i radosnych wakacji